Jesteś tutaj: Start / Nasza szkoła / Sukcesy

Sukcesy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Rok szkolny 2022/2023

Nasza drużyna w składzie: Hanna Stawarz (2b), Filip Ostojski (2b) i Zofia Tokarczyk (3b) po trudnych  zmaganiach w etapach Powiatowym i Wojewódzkim, zdobyli tytuł Mistrza Polski w Finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników. Serdecznie gratulujemy Laureatom i życzymy kolejnych sukcesów!

Mistrzowie czytania

Mistrzowie Polski w Finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników

 


Laureaci Miejskiego Konkursu Plastycznego "Żyję zdrowo na sportowo":

I miejsce Pola Frączek (3a)
II miejsce Oliwier Gogola (1a)
III miejsce Fabian Kruczkowski (3a)


 

Laureaci Miejskiego Konkursu Plastycznego "Symbole Jaworzna":

I miejsce: Iga Butowicz (3a)
II miejsce: Maja Bieniek (2a)
III miejsce: Zofia Hazuka (2a)
wyróżnienie: Wojciech Adamski (1a), Zofia Hacuś (3b)

Laureaci konkursu

Laureaci konkursu "Symbole Jaworzna"

 


 

Miejski Konkurs Plastyczny "Widzimy się na pasach" zorganizowany przez Prezydenta Miasta Jaworzna przy współpracy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie.

I miejsce: Weronika Koźmienko (3b)
II miejsce: Lena Szczawińska (3a)
wyróżnienie: Daria Novikowa (3a)
wyróżnienie: Kornelia Bartosik (1b)

I miejsce 

I miejsce: Weronika Koźmienko (3b)

 

II miejsce

II miejsce: Lena Szczawińska (3a)

 

Wyróżnienie

wyróżnienie: Daria Novikowa (3a), Kornelia Bartosik (1b)

 


 

Miło nam poinformować, ze uczeń naszej szkoły, Szymon Kałuża (8c), został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki. Konkurs ten organizowany jest przez Śląskiego Kuratora Oświaty i składa się z trzech etapów: szkolnego, rejonowego i wojewódzkiego. Aby uzyskać tytuł laureata Szymon musiał dwa pierwsze etapy napisać na minimum 85%, natomiast trzeci etap na minimum 90%. Uzyskanie takiego wyniku wymaga szerokiej wiedzy matematycznej, często wykraczającej poza program szkoły podstawowej. Oprócz niewątpliwej satysfakcji, bycie laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego daje Szymonowi przywilej zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z matematyki z wynikiem 100%, możliwość wyboru dowolnej szkoły ponadpodstawowej z gwarancją przyjęcia do niej i ocenę celującą z matematyki na koniec roku szkolnego. Szymonowi składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów! Nauczyciel przygotowujący: Regina Skrzyńska.

Laureat Konkursu Wojewódzkiego

Laureat Konkursu Wojewódzkiego


 

Trzyosobowa reprezentacja z naszej szkoły w składzie: Anna Jewuła (8d), Antonina Wilk (8c) i Julia Żuradzka (8b), zdobyła II miejsce w II Międzyszkolnym Maratonie Biologiczno - Chemicznym, który odbył się 15 marca 2023 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Jaworznie.
W konkursie uczestniczyło 11 szkół podstawowych z naszego miasta. Opiekunki: J. Banaczyk, H, Bolek, A. Liszka.

Sukces w konkursie biologiczno-chemicznym

 


 

28 lutego 2023 odbył się Finał Ogólnopolskich Mistrzostw Powiatowych Konkursu Wielka Liga Czytelników. Mamy zaszczyt poinformować, że w kategorii klas 1-3 nasi uczniowie: Hanna Stawarz (2b), Filip Ostojski (2b) i Zofia Tokarczyk (3b) osiągnęli wspaniały wynik uzyskując tym samym tytuł Mistrza Powiatu!
28 marca 2023 odbędzie się Etap Wojewódzki VI. Ogólnopolskiego Konkursu Wielka Liga Czytelników, trzymamy kciuki za naszą drużynę! Opiekun: A. Walicka

 


 

Barbara Kramarczyk (3b) zajęła III miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Zwierzęce zimowanie".
Dominika Szot (3b) zajeła  I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Polska w baśni i legendzie".
Zofia Tokarczyk (3b) została lauretką konkursu ogólnopolskiego "Orzeł Ortograficzny".

Zwierzece zimowanie

Polska w baśni i legendzie

Orzeł ortograficzny


 

Rok szkolny 2021/2022

II miejsce dla Julii Żaby i wyróżnienie dla Barbary Kramarczyk w Miejskim Konkursie Plastycznym "Symbole Jaworzna". Opiekun: B. Dubiel.

Symbole Jaworzna

Symbole Jaworzna


I miejsce dla Oliwiera Błotnickiego i II miejsce dla Jakuba Pigonia w Miejskim Konkursie Plastycznym "Ciepły koc na zimową noc" zorganizowanym przez TOZ w Jaworznie. Opiekun: B. Dubiel.


I miejsce dla Dominiki Szot i wyróżnienie dla Weroniki Koźmienko w Miejskim Konkursie Plastycznym "Jaworzno mówi STOP CYBERPRSEMOCY" w kategorii szkoły podstawowej klas I-III. Opiekun: B. Dubiel.

Jaworzno mówi STOP CYBERPRZEMOCY

 Jaworzno mówi STOP CYBERPRZEMOCY