Jesteś tutaj: Start / Stołówka szkolna

Jadłospis: obiady

INFORMACJE DOTYCZĄCE WYŻYWIENIA
W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Cena obiadu to 5,50 zł dziennie.

Umowę na posiłek można pobrać ze strony internetowej i podpisaną przez rodziców zwrócić poprzez dziecko do sekretariatu w godz. 8.00 - 14.00 lub podpisać na miejscu w sekretariacie szkoły.

Posiłki wydawane będą uczniom po podpisaniu umowy.

Umowę podpisujemy na cały rok, miesiąc lub na deklarowaną w miesiącu liczbę posiłków (przy umowie deklarowanej należy najpóźniej do 8:00 danego dnia poinformować, że dziecko będzie jadło posiłek, obiady opłacone nie wykorzystane w danym miesiącu przechodzą na miesiąc następny).

Nie ma możliwości zapłacenia za posiłek jednorazowy gotówką.

Korzystanie z posiłków jednorazowych jest możliwe tylko i wyłącznie po dokonaniu opłaty przelewem i okazaniu dowodu tej opłaty w sekretariacie do godziny 8.00.

nr rachunku bankowego 79 1030 1159 0000 0000 9204 6028

Nieobecność na posiłku należy zgłosić do sekretariatu (osobiście lub telefonicznie) najpóźniej w dniu nieobecności do godziny 8.30.

Zgodnie z zapisami umowy terminy odbioru i zwrotu książeczek oraz dokonywania wpłat wygląda następująco:

• do 10 dnia następnego miesiąca odbiór książeczek,
  • do 20 dnia następnego miesiąca wpłata na konto,
  • do 25 dnia zwrot książeczek.

W przypadku braku wniesienia opłaty za korzystanie z posiłków w poprzednim miesiącu szkoła jest uprawniona do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Umowa na posiłki - stała (na cały rok)

Umowa na posiłki - deklarowana

Oświadczenie o numerze konta bankowego

Lista składników alergennych

"Jemy - punktujemy" - konkurs dla uczniów klas 1-3

3 października 2016

Celem konkursu jest motywowanie uczniów do całościowego zjadania obiadu oraz kulturalnego zachowania się przy stole.

Szczegóły konkursu.

• Powiększ zdjęcie Jemy pożywne śniadanie.

Jemy pożywne śniadanie.

• Powiększ zdjęcie Jemy pyszny obiad.

Jemy pyszny obiad.