Jesteś tutaj: Start / Stołówka szkolna

Jadłospis: śniadania

Jadłospis: obiady

POSIŁKI SZKOLNE

Dyrektor szkoły informuje, iż posiłki będą wydawane w szkole od 03.09.2020.

Zapisy na posiłki w dniu 02.09.2019 będą odbywać się w sali nr 19 na parterze.

Cena obiadu to 4,50 zł dziennie.

Cena śniadania to 2,20 zł dziennie.

Umowa na posiłki - stała (na cały rok)

Umowa na posiłki - deklarowana

Umowę na posiłek można pobrać ze strony internetowej i podpisaną przez rodziców zwrócić poprzez dziecko do sekretariatu, lub w dniach 01.09 - 03.09.2020 r. w godz. 14:00 - 17:00 podpisać na miejscu w sekretariacie szkoły.

Posiłki wydawane będą uczniom po podpisaniu umowy. Umowę podpisujemy na cały rok, miesiąc lub na deklarowaną w miesiącu liczbę posiłków (przy umowie deklarowanej należy najpóźniej do 8:00 danego dnia poinformować, że dziecko będzie jadło posiłek, obiady opłacone nie wykorzystane w danym miesiącu przechodzą na miesiąc następny).

Nie ma możliwości zapłacenia za posiłek jednorazowy gotówką. Korzystanie z posiłków jednorazowych jest możliwe tylko i wyłącznie po dokonaniu opłaty przelewem i okazaniu dowodu tej opłaty w sekretariacie.

nr rachunku bankowego 79 1030 1159 0000 0000 9204 6028

Nieobecność na posiłku należy zgłosić do sekretariatu (osobiście lub telefonicznie) najpóźniej w dniu nieobecności do godziny 8:00.

Zgodnie z zapisami umowy terminy odbioru i zwrotu książeczek oraz dokonywania wpłat wygląda następująco:

• do 10 dnia następnego miesiąca odbiór książeczek,
  • do 20 dnia następnego miesiąca wpłata na konto,
  • do 24 dnia zwrot książeczek.

W przypadku braku wniesienia opłaty za korzystanie z posiłków w poprzednim miesiącu szkoła jest uprawniona do rozwiązania umowy bez zachowania okresu
wypowiedzenia.

Lista składników alergennych

"Jemy - punktujemy" - konkurs dla uczniów klas 1-3

3 października 2016

Celem konkursu jest motywowanie uczniów do całościowego zjadania obiadu oraz kulturalnego zachowania się przy stole.

Szczegóły konkursu.

• Powiększ zdjęcie Jemy pożywne śniadanie.

Jemy pożywne śniadanie.

• Powiększ zdjęcie Jemy pyszny obiad.

Jemy pyszny obiad.