Artykuły

Przejdź do - Turniej siatkówki plażowej w Mysłowicach

Turniej siatkówki plażowej w Mysłowicach

8 czerwca 2022

Kacper Milewski i Filip Mizgała awansowali do Finałów Mistrzostw Śląska w piłce plażowej! Nasi uczniowie wygrali turniej półfinałowy w Mysłowicach.

Przejdź do - Halowe mistrzostwa w lekkoatletyce

Halowe mistrzostwa w lekkoatletyce

4 maja 2022

W dniach 25-29.04.2022 r. odbyły się Drużynowe Halowe Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych w Lekkoatletyce organizowane przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Przejdź do - Turniej w Wieliczce

Turniej w Wieliczce

26 listopada 2021

Coraz częściej pojawiamy się na siatkarskiej mapie Polski.

Przejdź do - XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej kobiet

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej kobiet

9 sierpnia 2021

Julia Janczy (7b) wraz z zespołem zdobyła I miejsce na XXVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce nożnej kobiet, który odbyła się w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy!

Przejdź do - Konkurs e-Wychowanie Fizyczne

Konkurs e-Wychowanie Fizyczne

4 stycznia 2021

Bardzo dobra wiadomość na koniec tego roku kalendarzowego. Klasa 6b zajęła II miejsce w konkursie organizowanym przez platformę edukacyjną e-Wychowanie Fizyczne, która jest objęta patronatem honorowym Ministerstwa Sportu. Uczniowie, którzy startowali w tym ogólnopolskim konkursie pod pieczą swoich nauczycieli wychowania fizycznego, otrzymali wspaniałe nagrody.

Przejdź do - Mistrzostwa Jaworzna w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

Mistrzostwa Jaworzna w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

30 kwietnia 2018

Po trzech latach treningów przyszedł czas na zmierzenie się z innymi zespołami w Mistrzostwach Jaworzna w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt, które odbyły się w dniu 24 kwietnia 2018 r.

Przejdź do - Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Jaworzna

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Jaworzna

29 kwietnia 2018

Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Jaworzna odbyły się w dniach 11-13 kwietnia 2018 r. Tegoroczna lekkoatletyczna rywalizacja w hali zakończyła się dla nas ogromnym sukcesem.

Przejdź do - Międzynarodowy sukces Hanny Kałuży

Międzynarodowy sukces Hanny Kałuży

9 kwietnia 2018

Uczennica naszej szkoły, Hanna Kałuża (6b), odniosła ogromny międzynarodowy sukces.

Przejdź do - Zawody w badmintonie drużynowym

Zawody w badmintonie drużynowym

Hanna Kałuża (6b) i Julia Obertyn (6b) , zajęły III miejsce w finale miejskim w zawodach badmintona drużynowego. Brawo dziewczyny! Opiekun: Jarosław Kałuża

Przejdź do - Mistrzostwa Jaworzna w Slalomie Gigancie

Mistrzostwa Jaworzna w Slalomie Gigancie

Hanna Kałuża (6b), zajęła III miejsce w Mistrzostwach Jaworzna w Slalomie Gigancie. Opiekunowie: Jarosław Kałuża, Mirosław Olekszak

Przejdź do - Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

22 marca 2018

Początkiem marca odbyły się Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Tradycyjnie, nasza szkoła była reprezentowana przez drużynę dziewcząt oraz chłopców.

Przejdź do - IV runda Ligii Mini Piłki Siatkowej dziewcząt klas sportowych

IV runda Ligii Mini Piłki Siatkowej dziewcząt klas sportowych

21 marca 2018

Po raz kolejny nasze utalentowane dziewczęta z klas sportowych stanęły do rywalizacji ze swoimi rówieśniczkami z innych szkół.

Przejdź do - III runda Ligi Minisiatkówki dziewcząt klas sportowych

III runda Ligi Minisiatkówki dziewcząt klas sportowych

19 stycznia 2018

We wtorek 16 stycznia 2018 w hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym rozegrano trzecią edycje Ligi Minisiatkówki Klas Sportowych dziewcząt.

Przejdź do - II runda Lligi Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt klas niesportowych

II runda Lligi Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt klas niesportowych

15 grudnia 2017

W środę 13 grudnia 2017 w hali MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym rozegrano drugą edycje Ligi Minisiatkówki Klas Sportowych Dziewcząt.

Liga Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt klas sportowych

11 grudnia 2017

W tym roku szkolnym, w ramach ligi Mini Piłki Siatkowej dziewcząt, uczennice klas sportowych przystąpiły do rywalizacji ze swoimi koleżankami z innych szkół.