Jesteś tutaj: Start / Indywidualni.pl

Indywidualni.pl

indywidualni.pl

Rozpoczęliśmy wdrażanie projektu indywidualni.pl!
Z nami Twoje dziecko wypracuje swoją własną strategię szybszego uczenia się.

Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,

W roku szkolnym 2021/2022 nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu INDYWIDUALNI.PL badanie predyspozycji i uzdolnień dzieci i młodzieży w Jaworznie w ramach programu Edukacja Przyszłości Jaworzno.

Celem projektu jest zbadanie predyspozycji i uzdolnień dzieci w Jaworznie. To inicjatywa, która umożliwi uczniom i nauczycielom poznanie mocnych stron swoich uczniów, ich talentów oraz najskuteczniejszych strategii uczenia się.

Projekt indywidualni.pl jest w pełni zintegrowany z rozwiązaniem LIBRUS Synergia i stanowi innowacyjną i kompleksowo przemyślaną strategię, wdrożoną w mieście po wcześniejszym pilotażu w wybranych szkołach.

Szczegóły dotyczące projektu oraz korzyści płynących z udziału w nim znajdują się na stronie projektu.

Wersja szkolna naszego projektu to innowacyjna i kompleksowo przemyślana strategia, gwarantująca osiągnięcie najlepszych rezultatów edukacyjnych.

Projekt:

• umożliwia rozpoznanie potrzeb, mocnych stron oraz predyspozycji zawodowych uczniów za pomocą testów on-line;
  • oferuje dostęp do profili indywidualnych oraz grupowych uczniów;
  • proponuje skuteczne metody i techniki efektywnego uczenia się i nauczania oraz karty pracy.

Mocne strony i predyspozycje ucznia rozpoznajemy na podstawie testów on-line udostępnionych w dzienniku elektronicznym.

Zobacz ile zyskujesz:

Indywidualni.pl

• Poznasz indywidualny styl uczenia się Twojego dziecka.
  • Dziecko otrzyma wiele informacji o sobie samym i o tym, jak się uczyć.
  • Ty otrzymasz wskazówki, jak je wspierać.
  • Wspólnie poznacie jego predyspozycje.
  • Twoje dziecko zrozumie, jaki sposób nauki jest dla niego najlepszy.
  • Pomożesz mu w osiągnięciu szkolnych sukcesów.
  • Zobaczysz efekty wyrażone nie tylko szkolnymi wynikami, ale także wzrostem pewności siebie i motywacji Twojego dziecka.