XVI Turniej o Puchar Dyrektora SP 16 w Jaworznie w Tenisie Stołowym 2023

30 marca 2023

Tenis stołowy od lat cieszy się dużą popularnością w naszej szkole. Uczniowie często grają w tę dyscyplinę sportu na lekcjach wychowania fizycznego.

W tegorocznej edycji do zawodów przystąpiło 5 dziewcząt oraz 13 chłopców. Turniej został rozegrany w dniach 20.03.2023 r. - w kategorii dziewcząt oraz 27.03.2023 r. - w kategorii chłopców. Na podkreślenie zasługuje fakt iż wszystkie spotkania pomiędzy startującymi uczniami były bardzo wyrównane i zacięte co znacznie podniosło dramaturgię rozgrywanych spotkań, duża liczba gier kończyła się dopiero po trzecim decydującym secie.

Wyniki klasyfikacji w kategorii dziewcząt:

I miejsce Paulina Koziarz
II miejsce Natalia Koziarz
III miejsce Natalia Opatrzyk

Laureaci w kategorii chłopców:

I miejsce Szymon Kałuża
II miejsce Konrad Deńca
III miejsce Robert Chudy

Organizator nagrodził również najmłodszych startujących zawodników, którymi byli: Julia Jankowska i Wojciech Łącki.

Organizator turnieju serdecznie dziękuje Zarządowi Stowarzyszenia "Puls Życia”, a szczególnie pani Elżbiecie Krzyżkowskiej, za ufundowanie bardzo atrakcyjnych nagród dla laureatów turnieju.

Arkadiusz Małek

• Powiększ zdjęcie Szkolny Turniej Tenisa Stołowego