Zabawa karnawałowa klas 4-7 - 10.01.2018

10 stycznia 2018

W dniu 10.01.2018 r. odbyła się zabawa karnawałowa w naszej szkole. Zabawa była bardzo fajna. Wszyscy świetnie się bawili przy muzyce, którą zapewnił nam DJ Martin.

Mamy przygotowały nam pyszne przekąski. Tańcom i swawolom nie było końca. Uczniowie szczęśliwi i zadowoleni niechętnie opuszczali szkołę.

Aleksandra Knapik

10 stycznia o godz. 16.00 w SP 16 odbyła się zabawa karnawałowa. W imprezie brali udział uczniowie klas 4–7. Podobnie jak w ubiegłych latach bawiliśmy się przy muzyce, którą wybrał dla nas DJ Martin, pracuje on w katowickim klubie Spiż. Nie zabrakło także świetnych efektów specjalnych. Uczniowie klas młodszych byli ubrani w kolorowe kostiumy zwierząt. Podczas imprezy zostaliśmy poczęstowani zimnymi napojami i pizzą. Zabawa była naprawdę świetna.

K. Kronenbach

W dniu 10 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla klas 4-7. Impreza zaczęła się o godz. 16.00, a skończyła o 18.30. DJ Martin puszczał nam wspaniałe piosenki. Zazwyczaj gra on na Śląsku, np. w Katowicach. Bawiłam się świetnie razem z moimi koleżankami i kolegami z klasy.

Z. Wrona