Dyskoteka andrzejkowa - 29.11.2017

29 listopada 2017

29 listopada od godz. 16.00 odbyły się Andrzejki dla klas 4-7. Klasa 6b przygotowała bardzo dużo wróżb na ten wieczór. W przerwie uczniowie udali się do swoich klas, gdzie częstowali się pysznymi poczęstunkami, które przygotowali rodzice naszych kolegów.

Po zabawie i przekąskach z uśmiechami na naszych twarzach wróciliśmy do domów.

K. Kronenbach 6b

Na zabawę andrzejkową przyszliśmy o godz. 16.00, a zakończyła się ona o godz. 18.30. Były wróżby, DJ Martin i świetna zabawa. Wszyscy miło spędzili czas. Bardzo mi się podobało i mam nadzieję, że tak fajnie będzie na następnych i imprezach szkolnych.

N. Sojka 6a

29 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa. Było przygotowanych wiele wróżb. Przyjechał DJ Martin i wszyscy doskonale się bawili do muzyki, którą puszczał. Zabawa zakończyła się o godz. 18.30. Było wyśmienicie!

Szymon Kuc 6a

29 listopada o godz. 16.00 odbyły się Andrzejki dla uczniów klas 4-7. Uczniowie naszej klasy przygotowali wiele wróżb andrzejkowych. Udali się na korytarz i tam wróżyli zainteresowanym uczestnikom zabawy. Następnie uczniowie przeszli do swoich sal, gdzie czekał na nich pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Po poczęstunku kontynuowana była andrzejkowa dyskoteka. Wszyscy świetnie się bawili.

W. Seweryn 6b

• Powiększ zdjęcie Wróżby andrzejkowe