Miesiąc Bibliotek Szkolnych

12 października 2017

W dniu 10.10.2017 gościliśmy ponownie w progach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Katowicach - Filia Jaworzno na spotkaniu autorskim z panią Alicją Dudek.

Czas ten wspólnie z uczniami klasy 7a i ich wychowawcą spędziliśmy w podróży poetyckiej po Polsce. Podróż rozpoczęliśmy nad morzem a skończyliśmy w górach. Słuchając recytacji wierszy przenieśliśmy się wspomnieniami do okresu wakacyjnego, który był przecież całkiem niedawno. Uczniowie na zakończenie spotkania otrzymali wybrane wiersze naszej jaworznickiej Poetki.

Dziękujemy pani Alicji Dudek i pani Krystynie Bacy, bibliotekarzowi Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Katowicach - Filia Jaworzno, za tak piękne "obudzenie" naszych wspomnień.

Dagmara Witek