Jemy-punktujemy - rozstrzygnięcie konkursu

21 czerwca 2017

W dniu 20.06.2017 r. uczniowie, którzy przez cały rok szkolny wzorowo zachowywali się na jadalni podczas spożywania posiłków, zostali zaproszeni na uroczysty obiad z Panią Dyrektor Beatą Wiktor.

Obiad przebiegł w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Dyrektor pogratulowała uczniom kulturalnego zachowania, pytała o wrażenia z rajdu szkoły, rozmawiała o wakacyjnych planach uczniów. Uroczysty obiad był też okazją do podziękowania pracownicom kuchni za wspaniałą całoroczną pracę i pyszne posiłki.

Spośród uczniów spożywających obiady w szkolnej stołówce z kl. 1-3 Mistrzami Jadalni 2016/2017 zostali: Emilia Bator (1a), Bartłomiej Kalinowski (1a), Lena Grzybek (1a), Marta Domin (2a), Aleksandra Wójcicka (2a), Wiktoria Wójcicka (2a), Filip Kułaga (2a), Szymon Kałuża (2b), Antonina Wilk (2b),  Antoni Podgurski (2b), Hanna Moćko (2c), Alicja Łysik (2c), Maria Golba (2c), Maja Drabiec (3a), Maja Wrona (3a), Wiktoria Rogal (3c), Jan Stawarz (3c), Amelia Nowak (3c), Natalia Moszkowicz (3c).

Wszystkim nagrodzonym uczniom i ich Rodzicom serdecznie gratulujemy wspaniałego wychowania.

Izabela Fidytek - Dyl