Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

23 listopada 2019

W dniu 21 listopada 2019 Szkolny Wolontariat zorganizował w naszej szkole obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

W tym dniu chętni uczniowie ubrali się w radosne, jasne barwy z przewagą koloru żółtego. Na korytarzach zrobiło się niezwykle kolorowo w ten deszczowy, listopadowy dzień. Członkowie Wolontariatu przygotowali, plakaty, "pudełka życzliwości", w których znalazły się karteczki z życzeniami miłego dnia, słowa motywujące i wspierające np. jesteś wspaniałym człowiekiem/koleżanką/kolegą, jesteś ważny, lubię Cię oraz zadaniami i wyzwaniami np. uśmiechnij się, powiedz komuś coś miłego i wiele, wiele innych. Mamy nadzieję, że choć troszkę zrobiło Wam się milej i poczuliście się naprawdę wyjątkowi lub pokazaliście innym, że są dla Was ważni i że wystarczy uśmiech, dobre słowo, podanie ręki, słowa dziękuję, przepraszam. Naprawdę niewiele trzeba by być życzliwym dla drugiego człowieka.

Szkolny Wolontariat