Konkurs piosenki i pieśni patriotycznej

23 maja 2018

Za nami już III edycja konkursu, który cieszy się dużą popularnością wśród uczniów jaworznickich szkół. Organizatorem było Stowarzyszenie Pamięci Armii Krajowej w Jaworznie oraz "eM Band" Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna Klub Relax.

Głównym celem konkursu było rozbudzanie w sercach młodego pokolenia miłości do ojczystej ziemi, do regionu i miejscowości, w której żyjemy. To także doskonała okazja dla uczniów do rozwijania swoich zdolności muzycznych i zaprezentowania ich przed publicznością.

Naszą szkołę reprezentował zespół folklorystyczny "Lajkonik", który zajął w konkursie II miejsce. 18 maja 2018r zespół zaprezentował się w Klubie Relax podczas popołudniowego koncertu galowego przed szerokim gronem rodziców i mieszkańców Jaworzna odbierając dyplom i słodycze dla dzieci.

M.Goławska

• Powiększ zdjęcie Śpiewamy piosenki

Śpiewamy piosenki

• Powiększ zdjęcie Tu wszędzie jest moja ojczyzna