Otrzymanie Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie - 18.12.2015

23 grudnia 2015

W dniu 18 grudnia 2015 r. w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Krajowych Certyfikatów Szkoły Promującej Zdrowie. W tym dniu to prestiżowe wyróżnienie otrzymały 33 szkoły w całym kraju, wśród których znalazła się Szkoła Podstawowa nr 16 w Jaworznie, jako jedyna szkoła w naszym mieście.

Krajowe Certyfikaty SzPZ wręczyła pani Teresa Wargocka – wiceminister Edukacji Narodowej wraz z przewodniczącą Kapituły Polskiego Certyfikatu SzPZ panią prof. Barbarą Woynarowską. Naszą szkołę reprezentowały: pani dyrektor Beata Wiktor i szkolny koordynator ds. promocji zdrowia – pani Agnieszka Liszka.

Przyznanie naszej szkole Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie jest uwieńczeniem wieloletniej pracy całej społeczności szkolnej w promocji zdrowia poprzez aktywność fizyczną, odżywianie, higienę i profilaktykę.

Składamy serdeczne podziękowania nauczycielom, pracownikom szkoły, którzy nie są nauczycielami, uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie w działania na rzecz promowania zdrowia w naszej szkole oraz w środowisku lokalnym.

Szkolny koordynator ds. promocji zdrowia
Agnieszka Liszka

Więcej informacji można znależć na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Artykuł na Jaworznickim Portalu Społecznościowym.

• Powiększ zdjęcie Pani dyrektor Beata Wiktor otrzymała certyfikat od wiceminister Edukacji Narodowej Teresy Wargockiej

• Powiększ zdjęcie Pani dyrektor Beata Wiktor i szkolny koordynator ds. promocji zdrowia pani Agnieszka Liszka

• Powiększ zdjęcie Krajowy certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie

Krajowy certyfikat Szkoła Promująca Zdrowie