Babica Zachodnia

5 kwietnia 2022

W sobotę 2 kwietnia 2022 r. grupa ponad 20 osób reprezentujących naszą szkolę (uczniowie, rodzice, osoby towarzyszące) wybrała się na rajd górski w ramach Szkolnej Ligi Turystyki Górskiej po Beskidzie Makowskim.

Był to trzeci rajd, w którym braliśmy udział w roku szkolnym 2021/2022, pierwszy w sezonie wiosennym. Trasa prowadziła z Bieńkówki na Babice Zachodnią (633 m n.p.m.), potem Przełęcz Sanguszki do Lanckorony. Przeszliśmy około 13 km i zdobyliśmy 17 punktów GOT!

Pogoda w tym dniu zaskoczyła nas, bowiem zamiast wiosny, mieliśmy piękną zimę. Na szczęście wszyscy uczestnicy rajdu byli super przygotowani - mieli odpowiednie ubranie i obuwie. Jak widać na zdjęciach humory dopisywały.

Regina Skrzyńska

• Powiększ zdjęcie Nasza grupa na Babicy Zachodniej.

Nasza grupa na Babicy Zachodniej.

• Powiększ zdjęcie Rozwidlenie szlaków na Babicy Zachodniej. My idziemy niebieskim szlakiem do Lanckorony.

• Powiększ zdjęcie Piękna, zimowa sceneria.

Piękna, zimowa sceneria.

• Powiększ zdjęcie Piękna, zimowa sceneria zachwyciła wielu z nas.

Piękna, zimowa sceneria zachwyciła wielu z nas.

• Powiększ zdjęcie Humory dopisują.

Humory dopisują.

• Powiększ zdjęcie Humory dopisują.

Humory dopisują.

• Powiększ zdjęcie Zasłużony odpoczynek

Zasłużony odpoczynek

• Powiększ zdjęcie Zasłużony odpoczynek

Zasłużony odpoczynek

• Powiększ zdjęcie Niektórzy są już trochę zmęczeni, niektórzy dalej maja dużo energii.

Niektórzy są już trochę zmęczeni, niektórzy dalej maja dużo energii.

• Powiększ zdjęcie Wielu z nas ma książeczki GOT i dzielnie zbiera punkty!

Wielu z nas ma książeczki GOT i dzielnie zbiera punkty!