“Wiosenne przebudzenie Ziemi” - konkurs fotograficzny

26 kwietnia 2022

21 marca rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. Każdego dnia dostrzegamy coraz dłuższe i cieplejsze dni, a także powoli budzącą się do życia przyrodę i rozkwitające wiosenne kwiaty. Z tej okazji uczniowie klas 4 - 8 wzięli udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym “Wiosenne przebudzenie Ziemi”.

Tematem pracy konkursowej było przedstawienie na fotografii pierwszych oznak wiosny. Bacznymi obserwatorami zmian zachodzących w przyrodzie są uczniowie naszej szkoły, którzy w ramach szkolnego konkursu fotograficznego uchwycili oznaki nadchodzącej wiosny.

Uczniowie klas 4 - 8 dostarczyli mnóstwo ciekawych, wiosennych zdjęć, przedstawiających żonkile, krokusy, bazie, pąki na drzewach, ptaki, a nawet zająca. Zdjęcia zachwyciły jury konkursowe, a wybór zwycięzców był bardzo trudny.

Laureaci konkursu:

• I miejsce - Natalia Matusik (8d),
  • II miejsce - Paulina Koziarz (6b),
  • III miejsce - Zuzanna Liszka (5a).

wyróżnienia:

• Gabriel Małachowski (5a),
  • Lena Lizak (5b),
  • Bartosz Cieżak (7b),
  • Zofia Noga (5b),
  • Julii Rzepniewska (6b).

Gratulujemy wszystkim uczniom świetnie wykonanych zdjęć i bystrego oka przyrodnika. Brawo uczniowie!

Agnieszka Bagińska

• Powiększ zdjęcie I miejsce