Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

7 grudnia 2018

Dnia 5 grudnia obchodziliśmy w naszej Szkole Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

W tym dniu członkowie Szkolnego Wolontariatu przygotowali samodzielnie wykonane ozdoby choinkowe oraz wzory kartek świątecznych i kolorowanki dla najmłodszych uczniów. W szkole pojawiły się również plakaty, sentencje związane z propagowaniem idei wolontariatu oraz logo Szkolnego Wolontariatu. Była to doskonała okazja do zapoznania nauczycieli oraz uczniów naszej Szkoły z naszą nową działalnością – Szkolnym Wolontariatem i jego członkami. Ponadto uczennica klasy 8a Emilia Matyasik przygotowała dla klasy 1b zajęcia w formie prezentacji i interaktywnej zabawy zapoznające najmłodszych uczniów z tematem wolontariatu.

To dopiero początek naszej przygody z wolontariatem. Mamy nadzieję, że wszystkie zaplanowane przez nas formy pomocy, o który możecie przeczytać na stronie internetowej i na naszej gazetce spotkają się z Waszym zainteresowaniem. Zapraszamy również do współpracy.

A.Ochyl – opiekun Szkolnego Wolontariatu
Członkowie Szkolnego Wolontariatu