Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym

22 marca 2018

Początkiem marca odbyły się Mistrzostwa Jaworzna Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. Tradycyjnie, nasza szkoła była reprezentowana przez drużynę dziewcząt oraz chłopców.

Po zaciętej walce dziewczęta zdobyły pierwszą lokatę, która dała mi awans do finału rejonowego. W grupie chłopców poziom rozgrywek okazał się bardzo wysoki, ale nasi uczniowie dumnie reprezentowali barwy szkoły i udało im się wywalczyć V miejsce. W pierwszej fazie turnieju rejonowego, nasze tenisistki pokonały drużynę z Sosnowca. Niestety w ścisłym finale dziewczęta musiały uznać wyższość przeciwniczek i ostatecznie wrócić do Jaworzna z II miejscem w, co jest naszym największym sukcesem w tej dyscyplinie od kilku lat. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów.

Drużyna dziewcząt: Julia Obertyn, Karolina Kronenbach, Aleksandra Darkowska.
Drużyna chłopców: Kacper Sularz, Szymon Koziarz, Patryk Wontor.

• Powiększ zdjęcie Mistrzynie Jaworzna w Tenisie Stołowym

Mistrzynie Jaworzna w Tenisie Stołowym

• Powiększ zdjęcie Drużyna chłopców w trakcie rozgrywek

Drużyna chłopców w trakcie rozgrywek