16 października 2017

Od września bieżącego roku szkolnego w naszej szkole uczniowie klas siódmych uczestniczą w zajęciach doradztwa zawodowego, prowadzonych przez szkolnego doradcę zawodowego mgr Annę Przywałę.

W ramach tych zajęć w dniu 3 października 2017 wszyscy siódmoklasiści brali udział w warsztatach na temat autoprezentacji. Zajęcia te poprowadziła pani Anna Tekieli – doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery w Jaworznie. Były to bardzo ciekawe warsztaty, które bardzo podobały się wszystkim uczniom.

W bieżącym roku szkolnym dla uczniów klas siódmych są zaplanowane spotkania i warsztaty z przedstawicielami jaworznickich instytucji takich jak: Centrum Kaształcenia Praktycznego, Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną i Powiatowy Urząd Pracy.

Anna Przywała

• Powiększ zdjęcie Warsztaty autoprezentacji