Beskid Żywiecki - Hala Krupowa

13 maja 2017

W dniu 6 maja 2017 r. 29 osób z naszej szkoły uczestniczyło w rajdzie górskim po Beskidzie Żywieckim na Halę Krupową. Wśród uczestników rajdu byli uczniowie z klas 2–6, nauczyciele, rodzice i rodzeństwo w wieku przedszkolnym.

W tym dniu trasa rajdu wiodła zielonym szlakiem z Sidziny przez Halę Krupową do schroniska PTTK i z powrotem. Jest ono zlokalizowane w Paśmie Babiogórskim, na granicy Beskidu Żywieckiego i Makowskiego. Pogoda nas nie rozpieszczała, gdyż oprócz opadów deszczu przeszła niewielka burza, którą przeczekaliśmy w ciepłym i suchym schronisku, regenerując swoje siły. Pomimo błota i ogromnych kałuż na szlaku, przeszliśmy wyznaczona trasę w dobrych nastrojach zdobywając 19 pkt. do GOT – u.

Agnieszka Liszka i Grażyna Grad

• Powiększ zdjęcie Przy konarze porośniętym hubami

Przy konarze porośniętym hubami

• Powiększ zdjęcie Na szlaku z Sidziny na Halę Krupową