Andrzejki w naszej szkole

28 listopada 2016

W dniu 30 listopada bieżącego roku w nasze szkole, klasy 4-6 bawiły się na zabawie andrzejkowej. Dyskotekę prowadził DJ Martin.

Podczas zabawy chętni do poznania swojej przyszłości brali udział w różnych wróżbach. Wspólna zabawa sprawiła nam wiele radości i z pewnością  na długo pozostanie w naszej pamięci. Tegoroczne andrzejki należy uznać za udane.

Julia Sosin (4b)

30 listopada w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. DJ puszczał znane przeboje, przy których wszyscy świetnie się bawili. Wróżby przygotowane przez klasy szóste były różnorodne i każdy chciał się dowiedzieć co czeka go w przyszłości. Czekamy na kolejną zabawę!

Błażej Gajewski (4b)

30 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa. Na zabawie, oprócz tańców, przeprowadzane były  wróżby. Puszczana była muzyka, przy której wspólnie z kolegami i koleżankami  z klasy się bawiliśmy. Podczas przerwy mieliśmy poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców.

Jakub Mucha (6c)