2 października 2016

Z okazji Dnia Chłopaka
wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Ci dzisiaj 16-nastka życzy !!!

dziewczyny z SP16

Serdeczne życzenia dla wszystkich Chłopaków, dużo szczęścia zdrowia, dobrych ocen w szkole, samych pochwał w zeszycie i dużo radości. Aby nauka była dla Was radością i nie sprawiała Wam problemów!

Zosia Lipska, klasa 5a

Z okazji tego niezwykłego dnia życzymy Wam Chłopcy wszystkiego najlepszego, humoru radosnego i uśmiechu pogodnego.

dziewczyny z klasy 4c

Drodzy Koledzy!
Z okazji Waszego święta składam Wam najserdeczniejsze życzenia: dobrych ocen, uśmiechu na co dzień, radości i zdrowia, pomyślności.

Bożena z klasy 5a

Z okazji  Dnia Chłopca wiele uśmiechu, a mało złości, jak najmniej smutków, dużo radości, długich wakacji i moc słodyczy tego Ci dzisiaj… życzy.
Z okazji święta Wszystkich Chłopaków każda dziewczyna dziś im życzy wiele radości i szczęścia i samej życia słodyczy.

Natalia Gromadka z klasy 6b

Czy dostaniesz szóstki w szkole,
Czy pod ławką jesz babole,
Czy się bawisz na całego,
Ja Ci życzę mój kolego,
wszystkiego o czym każdy marzy
oraz aby uśmiech stale gościł na Twej twarzy.

Kasia Ziętek z klasy 6b

W naszej klasie odbył się dzień chłopaka. Wszyscy chłopcy dostali drobne upominki z tej okazji – dwie piłeczki do odbijania, słodycze oraz balony serduszka. Chłopcy byli bardzo zadowoleni z tych prezentów. Na koniec zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Ten dzień był wyjątkowy dla chłopców naszej klasy.

Emilia Matyasik 6a

• Powiększ zdjęcie Klasa 2a