Konkurs "Szkoła w mieście bez elektrośmieci" rozstrzygnięty!

21 czerwca 2016

Wielka  zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która miała miejsce w naszej szkole od 25 marca 2013 roku  do 17 maja 2016 roku we współpracy z firmą ElektroEko w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Moje miasto bez elektrośmieci", zakończyła się wielkim sukcesem.

W Ogólnopolskim  Konkursie "Szkoła w mieście bez elektrośmieci" uplasowaliśmy się na V miejscu w Polsce. Udało się zebrać aż 13219 punktów.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę uczniów oraz rodziców, bez których zbiórka elektrośmieci nie byłaby tak efektywna.

Bardzo dziękujemy nauczycielom, pracownikom szkoły, pani woźnej, panu konserwatorowi i pani Alfredzie Dudek.

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego popłaca. Za zebrane elektrośmieci  szkoła otrzymała punkty, które wymienione zostaną na tablicę interaktywną.

koordynatorki programu:
Beata Kuśnierczyk - Łaźnia,